Warsztaty Work Life Balance

Zespół Kadry Kształcącej Hufca Łódź-Polesie serdecznie zaprasza na warsztaty o tematyce Work Life Balance organizowane w dniu 3 lutego w godzinach 18:00 – 21:00 w budynku hufca. Zajęcia będzie prowadził phm. Sebastian Ciszewski.

Uwaga – liczba miejsc ograniczona, możemy przyjąć 9 osób. Zgłoszenia proszę przesysłać mailem do 31 stycznia na an.cichosz@gmail.com.

Koncepcja Work Life Balance powstała na przełomie lat 70 i 80-tych XX wieku. Jej głównym założeniem jest znalezienie równowagi pomiędzy pracą (kariera) a życiem prywatnym (m.in. rodzina, czas wolny). Warsztat WLB daje okazję do przyjrzenia się swojej dbałości o równowagę w ww. obszarach. Wszystko jednak zaczyna się od rozpoznania swoich potrzeb, pasji i mocnych stron. Świat WLB to nasz świat, ale pełen innych ludzi. Oni często mają także swój interes w naszej (nie)równowadze…

hm. Anna Cichosz
szefowa ZKK

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *