Warsztat o pracy z zastępowymi

Zainteresowanych zapraszamy 19 listopada 2011 roku do budynku hufca.

Spotykamy się o 8:45. Koniec przewidujemy w okolicach godziny 15.00.

W trakcie przewidziana jest przerwa na drugie śniadanie (zainteresowani zapewniają sobie takowe we własnym zakresie).

W trakcie zajęć chcemy Wam pokazać jak można pracować z zastępowymi, z jak szerokiego wachlarza możliwości może korzystać drużynowy. Warsztat został podzielony na dwie części. W pierwszej omówimy podstawowe ścieżki pracy z zastępowymi, wynikające niejako z metodyki i zasad pracy drużyny harcerskiej czy starszoharcerskiej. W drugiej części skupimy się na tym co więcej ponad podstawową pracę można zrobić z zastępowymi, jak ich dokształcać i motywować.

Zgłoszenia do 13 listopada na adres kasia.kurowska@gmail.com

phm. Kasia Kurowska

Zastępca Komendanta ds. pracy z kadrą

 

w serwisie umieściła

pwd. Anna Gajda

Instruktorka ZPI

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *