Szkolenie dla opiekunów prób na stopnie wędrownicze

KSW Hufca Łódź-Polesie zaprasza na spotkanie dla wszystkich osób zainteresowanych próbami na stopnie wędrownicze, które odbędzie się 9 grudnia (środa) o godzinie 17:30 w budynku hufca.

Zaproszenie kierujemy szczególnie do:

• szefów kapituł działających przy szczepach i drużynach wędrowniczych,
  • opiekunów prób na stopnie HO i HR,
  • członków kapituł,
  • drużynowych wędrowniczych.

Zgłoszenia do 1 grudnia należy przesyłać na adres kasia.kurowska@gmail.com

Chcemy wędrowniczym zwyczajem podyskutować i wymienić się doświadczeniami, a przede wszystkim dobrymi praktykami.

Co w programie? Dla opiekunów szkolenie: m.in. budowa programu próby, podsumowanie, motywacja podopiecznego, kiedy próbę możemy uznać za sukces, relacja opiekuna z podopiecznym.
Szefowie i członkowie kapituł: jak pracować z opiekunami, triki prowadzącego posiedzenie, system pracy kapituł, proponowane zmiany w systemie stopni wędrowniczych.

hm. Katarzyna Kurowska
szefowa KSW