Super Drużynowi

Miano Super Drużynowego jest wyróżnieniem dla najlepszych drużynowych Hufca Łódź-Polesie. Jest ono przyznawane podczas uroczystego apelu z okazji rozpoczęcia roku harcerskiego. Kandydatów do nagrody, czyli drużynowych, którzy w mijającym roku wykazali się wzorowymi umiejętnościami metodycznymi i programowymi, wskazują namiestnicy, a ostateczną decyzję o przyznaniu nagród podejmuje Komendant Hufca.

Do tej pory mianem zostali wyróżnieni:

Super Drużynowi 2016:

pwd. Sylwia Białecka drużynowa Gromady Zuchowej „Retkińskie Iskierki”

pwd. Mateusz Cyniak

drużynowy 114 Łódzkiej Drużyny Harcerzy „Zawiszacy”
pwd. Barbara Grabarczyk drużynowa 92 Łódzkiej Drużyny Harcerek „Batalion”
pwd. Daria Stępień drużynowa 20 Łódzkiej Drużyny Starszoharcerskiej Yoso”

Super Drużynowi 2015:

pwd. Jakub Dyktyński drużynowy 7 Łódzka Drużyny Harcerskiej „Płomienie” (Szczep im. Romulada Traugutta)

pwd. Aleksandra Górska

drużynowa 137 ŁDH „Sosny” im. Bogusi Sierpińskiej (Szczep Harcerski „Arsenał”)
hm. Justyna Kaczmarek drużynowa 91 ŁDSH „Ignis” (Szczep Harcerski „Żywioły”)