„Frajer czy bohater?” Konferencja o przyszłości wolontariatu w Łodzi

Fundacja FERSO i Urząd Miasta Łodzi zaprasza na konferencję Wolontariusz: frajer czy bohater? o znaczeniu wolontariatu i możliwościach z niego płynących dla organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i instytucji. Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2011 roku w godzinach 9:30-15:00.

 

Celem Konferencji jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat wolontariatu i pracy z wolontariuszami w różnym wieku, m.in. poprzez warsztaty oraz rzetelną debatę na temat wizerunku wolontariusza wśród łodzian. Udział w konferencji umożliwi także zapoznanie się z programami, które pozwalają na rozwój i szkolenie kadry.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia należy przesyłać do 23 listopada 2011 roku za pomocą formularza

Więcej informacji na www.ferso.org oraz w załączonym zaproszeniu.

 

w serwisie umieściła

pwd. Anna Gajda

Instruktorka ZPI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *