„Odznaka Zasłużonych dla Hufca – wyróżnienie podczas Święta Hufca 2013”

Święto Hufca zbliża się już wielkimi krokami. Pamiętaj o swoich instruktorach, wyróżnij ich za ich pracę i zaangażowanie!

Dla kogo odznaka?
Odznaka w stopniu srebrnym przeznaczona jest dla drużynowych zuchowych, harcerskich i starszoharcerskich oraz instruktorów pełniących inne – równorzędne lub wyższe funkcje przez okres co najmniej dwóch lat, którzy biorą udział w życiu Hufca, wyróżniają się w pracy wychowawczej i organizacyjnej.

Odznaka w stopniu złotym przeznaczona jest dla instruktorów pełniących funkcje drużynowych, szczepowych, inne równorzędne lub wyższe nie krócej niż przez okres czteroletni, legitymują się znacznymi osiągnięciami wychowawczymi i organizacyjnymi.

Kto może występować z wnioskiem?
Z wnioskiem o przyznanie odznaki mogą występować:

  • Kręgi Instruktorskie
  • Rady Szczepów
  • Komenda Hufca z własnej inicjatywy
  • Instruktorzy Hufca

Czekamy na Wasze wnioski do 17 kwietnia 2013. Ślijcie na adres hm. Maćka Cichosza: cichy@data.pl

phm. Dorota Łapińska
członkini kapituły

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *