Odznaka „Zasłużony dla Hufca”

Już niedługo Święto Hufca, które jest jedną z okazji do wręczenie odznaki „Zasłużony dla Hufca Łódź-Polesie”. Zachęcamy do rozejrzenia się w swoim środowisku, kto zasługuje na to wyróżnienie i składania wniosków.

1. Odznaki w stopniu srebrnym są przeznaczone dla drużynowych, instruktorów szczepu lub hufca, którzy pełnią swoją funkcję co najmniej dwa lata w wyróżniający się sposób.

2. Odznaki w stopniu złotym są przeznaczone dla instruktorów zarządzających zespołami instruktorskimi lub wchodzących w ich skład (komendy szczepów, zespoły hufcowe), pełniących funkcję na poziomie hufca nie krócej niż przez okres trzech lat, wyróżniających się postawą i zaangażowaniem, odnoszących sukcesy w pracy, realizujących samodzielne przedsięwzięcia i doskonale wywiązujących się ze ściśle określonych obowiązków.

Wnioski do odznaki oraz szczegółowy regulamin są dostępne na stronie: http://lodzpolesie.zhp.pl/kapitula-odznaki-zasluzony-dla-hlp/

Wypełnione wnioski należy wysłać do środy 18 kwietnia na adres piotr.wojtaszek@zhp.net.pl  

Wnioski złożone poprzednio i odrzucone należy złożyć ponownie (przez ponad pół roku mogło się coś zmienić, więc nie wracamy do nich z automatu). Pamiętajcie także o koniecznych opiniach – od namiestników, szczepowych czy innych przełożonych.

3. Honorowa odznaka  jest przeznaczona dla instruktorów, którzy od przynajmniej 10 lat pełnią funkcje instruktorskie w Hufcu Łódź-Polesie i odnieśli w swojej pracy liczne i wymierne sukcesy.

Regulamin i wnioski są dostępne na stronie http://lodzpolesie.zhp.pl/kapitula-hozdhlp/

Wnioski o odznakę honorową należy wysyłać do środy 18 kwietnia na adres mieczyslaw.mika@zhp.net.pl

Post Author: Ania Omiecińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *