Nowi ludzie, nowe miejsca, nowe pasje…

Drogie drużynowe,
chciałabym Was bardzo gorąco zaprosić na nasze październikowe spotkanie. Już 1 października w godzinach od 9.00 do 15.00 będzie mogły zobaczyć, jak wiele ciekawych rzeczy można robić w życiu, skąd czerpać inspiracje i pomysły na siebie i w jaki sposób rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Spotkanie przeznaczone jest dla Was, dla waszych przybocznych i zastępowych w wieku wędrowniczym. Bardzo proszę o przekazanie tej informacji wszystkim osobom w waszych drużynach, które są w tym wieku.
Szczegóły zaproszenia pod linkiem http://www.youtube.com/watch?v=AdFiog8ciug.

Do zobaczenia
Ania Omiecińska

Post Author: Ania Omiecińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *