List Pochwalny Naczelnika ZHP

List Pochwalny jest wyróżnieniem przyznawanym instruktorom ZHP pełniącym funkcję drużynowego, których postawa jest godnym naśladowania przykładem zaangażowania w pracę na rzecz zuchów i harcerzy. Wyróżnienie to można otrzymać tylko raz. Naczelnik ZHP wyróżnia Listem Pochwalnym corocznie w Dniu Myśli Braterskiej 22 lutego.

Do tej pory list otrzymali:

2014:

pwd. Anna Kobalczyk drużynowa 46 ŁDH-ek „Knieje” (Szczep Harcerski im. Dywizjonu 303)

pwd. Agnieszka Wasiela

drużynowa gromady zuchowej „Kleksomajki” (Szczep Harcerski im. Dywizjonu 303)
phm. Grzegorz Świstek drużynowy gromady zuchowej „Podniebni Odkrywcy” (Szczep Harcerski „Żywioły”)
pwd. Marta Janczak drużynowa 31 ŁDH „Bystrzyca” (Szczep Harcerski „Żywioły”)

2015:

pwd. Agnieszka Bożek drużynowa Gromady Zuchowej „Mrówki Bigbitówki” (Szczep Harcerski „Agrikola”)
phm. Paulina Damm drużynowa Gromady Zuchowej „Zaczarowana Kraina” (Szczep Harcerski „Arsenał”)
pwd. Jakub Dyktyński drużynowy 7 ŁDH „Płomienie” (Szczep im. Romualda Traugutta)

pwd. Agata Jagieła