„Let’s share – JOTI 2013”

Już w najbliższy weekend tysiące skautów z całego świata spotka się na Światowym Skautowym Jamboree w Internecie czyli JOTI. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu zachęcam do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną na tą okazję broszurą oraz do odwiedzenia polskiej strony o JOTI.

Równolegle do tego skauci na całym świecie mogą uczestniczyć w Jamboree On The Air (JOTA), przedsięwzięciu, podczas którego harcerze, wspierani przez lokalne grupy radio operatorskie kontaktują się przy użyciu radia.

Udział w JOTI, poza doskonałą okazją do poznania skautów z całego świata, jest też jednym z zadań jeżeli chcecie zdobyć plakietkę „Ambasadorzy Jamboree 2023”. Więcej o tej akcji możecie przeczytać tutaj.

pwd. Anna Gajda
Instruktorka ZPI
 

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *