Konkurs grantowy Namiestnictwa Harcerek

Drogie Drużynowe,

Jeżeli myślałyście o tym, że chcecie zrobić coś naprawdę wyjątkowego z drużyną, ale być może nie macie na to funduszy – mamy dla Was propozycję. Zapraszamy Was do udziału w konkursie grantowym namiestnictwa. O dofinansowanie można starać się na wszelkie działania drużyny – nie ma określonego tematu ani formy. Ważne, żeby były to działania ciekawe i przydatne waszej drużynie. Dlatego też zachęcami do przejrzenia planów pracy lub przypomnienia sobie, co chciałyście do nich wpisać, ale zrezygnowałyście z obawy o koszty. A potem do wypełnienia zgłoszenia i przesłania go nam.

Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się w załącznikach.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 stycznia!

phm. Anna Omiecińska
Namiestniczka Harcerek

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *