„Jamboree w Gruzji”

Główna Kwatera ZHP ogłasza nabór uczestników na wyprawę do Gruzji w dniach 4-18 sierpnia 2013 r. Głównym celem wyprawy jest udział w 2. Narodowym Zlocie Skautów Gruzji w Borjomi. Do 2 czerwca można zgłaszać do GK 6-osobowe zastępy (reprezentacje hufców), złożone z harcerek i harcerzy w wieku 13-17 lat z pełnoletnim instruktorem,  zainteresowane udziałem w wyprawie, poznaniem Gruzji i tamtejszego skautingu oraz zadań związanych z Gruzją, angażujących środowisko lokalne.
Odpłatność uczestników to 700 złotych (w tym m.in. podróż samolotem, wszystkie przejazdy, 2-tygodniowy pobyt w Gruzji, program).

Więcej szczegółów dostępne jest na stronie www.skauting.zhp.pl.

Wszystkie zainteresowane osoby, zarówno harcerzy starszych jak i instruktorów mogących jechać jako patrolowi, proszę o kontakt do 30 maja na adres anna.omiecinska@gmail.com. To interesująca propozycja na wakacyjny wyjazd dla Rady Drużyny za niewielkie pieniądze – 2 tygodnie za 700 zł!

phm. Anna Omiecińska
instruktorka ds. współpracy zagranicznej

Post Author: Ania Omiecińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *