Jak znaleźć kurs

Poszukujesz kursu przewodnikowskiego, kursu drużynowych, podharcmistrzowskiego lub innego szkolenia?

Wykonaj poniższe kroki, a na pewno uda Ci się odnaleźć swój wymarzony kurs.

1. Porozmawiaj o szkoleniu ze swoim namiestnikiem lub szczepowym. Może podpowie Ci coś lub nakieruje Cię na ciekawy kurs.
  2. Skontaktuj się z hufcowym ZKK (napisz np. do Marty Ignaczak – członkini ZKK martaignaczak@wp.pl) – zapytaj czy nasze hufcowe ZKK lub Chorągwiana Szkoła Instruktorska nie organizuje żadnego kursu, który Cie interesuje.
  3. Poszukaj wybranego szkolenie na stronach:
  1. Pytaj znajomych z innych hufców, często sprawdzaj powyższe linki – kursy często pojawiają się na chwilę przed zamknięciem zapisów.
  2. Kiedy juz znajdziesz szkolenie, które Cię zainteresuje lub nawet kilka i nie wiesz, które wybrać, napisz do Agnieszki Rytel (agnieszka.rytel@zhp.net.pl), która doradzi Ci, który kurs wydaje się bardziej atrakcyjny pod kątem merytoryki.
  3. Kiedy już podejmiesz decyzję o zgłoszeniu się, napisz do komendantki Hufca Łódź- Polesie, która wyda Ci opinię (jest to konieczne, szczególnie, kiedy jedziesz na kurs „poza hufcowy”).
  4. Pakuj plecak i w drogę!

Post Author: AniaG