„Intercamp 2016 – czas start”

„BE A HERO!”

Uwielbiasz świetną zabawę? Chcesz poznać niesamowitych ludzi i nawiązać znajomości ze skautami z różnych krajów? A może zawsze marzyłeś, żeby zostać SUPERBOHATEREM?!
Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś „TAK”, to nie czekaj! Zgłoś się na InterCamp i sprawdź się w Akademii Superbohaterów!

Kiedy i gdzie?

12-17 maja 2016 r. w Pevenost Josefov – Ravelin no. XIV w Czechach

Koszt?

• wpisowe 140 złotych od osoby – płatne do 20 stycznia;
  • wyżywienie + dojazd; płatne później

Razem maksymalnie 350 zł.

Kto może zostać uczestnikiem?

Każdy członek Hufca Łódź- Polesie, który w dniu zlotu będzie w przedziale wiekowym 12-17 lat.

Jesteś starszy? To żaden problem! Jeśli masz ukończone 18 lat, możesz z nami jechać jako opiekun patrolu lub IST.
Kim jest członek IST? – Wolontariuszem przy organizacji zlotu. (więcej o IST: http://intercamp.zhp.pl/?page_id=72) Wszelkich informacji o IST chętnie udzieli wam Ania Omiecińska.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia kierujemy do patrolowych z Waszego szczepu. Jeśli takiego nie ma, to zgłaszamy się do mnie (Zosia Kabza) – razem poszukamy rozwiązania! Emotikon smile
W tym roku wiemy, że patrolowymi będą:
  • Damian Walasik – SH Agrikola,
  • Mateusz Cyniak – SH Arsenał,
  • Paulina Nowak i Marcin Ulowski – SH Cichociemni,
  • Zosia Kabza i Marta Naporska – SH Młode Orlęta.
Chcesz zgłosić patrol tylko ze swojej drużyny lub nie ma tutaj twojego szczepu! Zbierz od 5 do 25 osób wraz z opiekunem, zapoznaj się z zasadami zgłoszeń na stronie www.intercamp.zhp.pl lub napisz do mnie.

TERMIN ZGŁOSZEŃ PATROLI I IST TYLKO DO 31 GRUDNIA!

Aby się zgłosić należy wykonać zadanie oraz mieć czas na załatwienie wszelkich formalności.
A więc nie zwlekaj! Podejmij wyzwanie i zgłoś się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona!
Jeśli macie jakiekolwiek pytania – piszcie! Z chęcią na wszystkie odpowiem!

Kontakt: zofia.kabza@gmail.com

pwd. Zosia Kabza