Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Warsztaty Work Life Balance

Zespół Kadry Kształcącej Hufca Łódź-Polesie serdecznie zaprasza na warsztaty o tematyce Work Life Balance organizowane w dniu 3 lutego w godzinach 18:00 – 21:00 w budynku hufca. Zajęcia będzie prowadził phm. Sebastian Ciszewski.

Uwaga – liczba miejsc ograniczona, możemy przyjąć 9 osób. Zgłoszenia proszę przesysłać mailem do 31 stycznia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koncepcja Work Life Balance powstała na przełomie lat 70 i 80-tych XX wieku. Jej głównym założeniem jest znalezienie równowagi pomiędzy pracą (kariera) a życiem prywatnym (m.in. rodzina, czas wolny). Warsztat WLB daje okazję do przyjrzenia się swojej dbałości o równowagę w ww. obszarach. Wszystko jednak zaczyna się od rozpoznania swoich potrzeb, pasji i mocnych stron. Świat WLB to nasz świat, ale pełen innych ludzi. Oni często mają także swój interes w naszej (nie)równowadze...

hm. Anna Cichosz
szefowa ZKK