Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Kurs podharcmistrzowski „Alternatywy 4”

Komisja stopni już za Tobą? Więc najwyższy czas na Twój kurs podharcmistrzowski.

Zespół Kadry Kształcącej Hufca ZHP Łódź-Polesie i Szkoła Instruktorska Chorągwi Łódzkiej zapraszają na kurs podharcmistrzowski „Alternatywy 4”. Pierwsze dwa weekendy stycznia 4-6.01 i 10-12.01.2014 to Twój czas, aby udowodnić, że Twoja instruktorska postawa i harcerstwo, które współtworzysz jest świetną alternatywa dla współczesnej młodzieży.

Zgłoszenia trwają do 10 grudnia 2013 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., szczegóły i ankieta aplikacyjna w załącznikach.

phm. Michał Werner
członek ZKK

Attachments:
FileFile size
Download this file (ankieta_aplikacyjna_ kurs phm.doc)Ankieta rekrutacyjna56 kB
Download this file (kurs phm Alternatywy ulotka.pdf)Ulotka154 kB