Kurs podharcmistrzowski „Alternatywy 4”

Komisja stopni już za Tobą? Więc najwyższy czas na Twój kurs podharcmistrzowski.

Zespół Kadry Kształcącej Hufca ZHP Łódź-Polesie i Szkoła Instruktorska Chorągwi Łódzkiej zapraszają na kurs podharcmistrzowski „Alternatywy 4”. Pierwsze dwa weekendy stycznia 4-6.01 i 10-12.01.2014 to Twój czas, aby udowodnić, że Twoja instruktorska postawa i harcerstwo, które współtworzysz jest świetną alternatywa dla współczesnej młodzieży.

Zgłoszenia trwają do 10 grudnia 2013 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., szczegóły i ankieta aplikacyjna w załącznikach.

phm. Michał Werner
członek ZKK