Warsztaty „Bezpieczny obóz”

Już tylko do niedzieli przyjmujemy zgłoszenia na Warsztaty Obozowe „Bezpieczny obóz"!

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie i przypominamy, że dla części z Was warsztaty mają charakter obligatoryjny.

Przypominamy najważniejsze informacje:

CZĘŚĆ DLA WYCHOWAWCÓW

9.00 – 12.30 Warsztaty wprowadzające
12.30 – 13.00 Przerwa
13.00 – 19.00 Warsztaty praktyczne
19.00 – 19.30 Zakończenie warsztatów, rozdanie zaświadczeń o uczestnictwie.

W warsztatach może wziąć udział każdy zainteresowany. Zapraszamy szczególnie osoby, które aktualnie realizują próbę przewodnikowską. Warsztaty będą uznawane przez KSI jako spełnienie wymagania próby o udziale w kursie pierwszej pomocy.

Warsztaty mają charakter obligatoryjny dla osób, które w tym roku pierwszy raz będą pełnić funkcję wychowawcy na koloniach i obozach oraz dla osób, który nabyły uprawnienia dzięki uzyskaniu stopnia instruktorskiego (bez ukończenia kursu wychowawców).

Osoby, które wzięły udział w warsztatach wprowadzających w ubiegłym roku, mogą wziąć udział tylko w części praktycznej.

Zgłoszenia do dnia 12 maja na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CZĘŚĆ DLA KOMENDANTÓW

15.00 – 17.00 Sytuacje kryzysowe
17.00 – 19.00 Sytuacje ryzykowne

Warsztaty adresowane są do komendantów tegorocznych obozów (obligatoryjnie), harcmistrzów i podharcmistrzów oraz w uzasadnionym przypadku również dla przewodników, mających w planie prowadzenie obozów w przyszłości.

Wszystkie informacje szczegółowe - w załączniku.

phm. Justyna Kaczmarek
phm. Grzegorz Świstek

instruktorzy ZKK

Attachments:
FileFile size
Download this file (Warsztaty _Bezpieczny obóz_.pdf)Warsztaty "Bezpieczny obóz"56 kB