Warsztaty dla kadr obozowych „Bezpieczny obóz”

Zespół Kadry Kształcącej serdecznie zaprasza na warsztaty dla kadr obozowych, które odbędą się 25 maja 2013 roku w siedzibie Hufca Łódź-Polesie.
Warsztaty podzielone są na dwie części – dla wychowawców oraz dla komendantów obozów.

CZĘŚĆ DLA WYCHOWAWCÓW

• 9.00 – 12.30 Warsztaty wprowadzające– phm. Justyna Kaczmarek
  • 12.30 – 13.00 Przerwa
  • 13.00 – 19.00 Warsztaty praktyczne - Pierwsza pomoc -  HKR „Endorfina”
  • 19.00 – 19.30 Zakończenie warsztatów, rozdanie zaświadczeń o uczestnictwie.

W warsztatach może wziąć udział każdy zainteresowany. Zapraszamy szczególnie osoby, które aktualnie realizują próbę przewodnikowską. Warsztaty będą uznawane przez KSI jako spełnienie wymagania próby o udziale w kursie pierwszej pomocy.

Warsztaty mają charakter obligatoryjny dla osób, które w tym roku pierwszy raz będą pełnić funkcję wychowawcy na koloniach i obozach oraz dla osób, który nabyły uprawnienia dzięki uzyskaniu stopnia instruktorskiego (bez ukończenia kursu wychowawców).

Osoby, które wzięły udział w warsztatach wprowadzających w ubiegłym roku, mogą wziąć udział tylko w części praktycznej.

Zgłoszenia do dnia 12 maja na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CZĘŚĆ DLA KOMENDANTÓW

• 15.00 – 17.00 Sytuacje kryzysowe
  • 17.00 – 19.00 Sytuacje ryzykowne

Warsztaty adresowane są do komendantów tegorocznych obozów (obligatoryjnie), harcmistrzów i podharcmistrzów oraz w uzasadnionym przypadku również dla przewodników, mających w planie prowadzenie obozów w przyszłości.

SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZNIKU

phm. Justyna Kaczmarek
członek ZKK

Attachments:
FileFile size
Download this file (Warsztaty _Bezpieczny obóz_.pdf)Warsztaty _Bezpieczny obóz_.pdf56 kB