Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Intercamp 2017

Intercamp to dobrze znana wszystkim poleskim harcerzom impreza zagraniczna. Są już dostępne pierwsze informacje na temat przyszłorocznego zlotu oraz zasady rekrutacji patroli. Tym razem skauci spotkają się w czerwcowy weekend w Niemczech.

 

Podstawowe informacje

Termin: 2-5 czerwca 2017 r.

Miejsce: Warendorf, Niemcy,

Cena: 145zł/osoba (plus dojazd, wyżywienie i ubezpieczenie),

Uczestncy: patrole od 5 do 20 osób w wieku 11-17 lat + opiekunowie; IST w wieku co najmniej 18 lat;

 

Jak się zgłosić?

  • zbierz patrol u siebie w drużynie/szczepie,
  • zgłoś tę informację do hufcowego pełnomocnika zagranicznego,
  • wypełnij formularz zgłoszeniowy,
  • doślij odpowiednie dokumenty na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - zgodę chorągwianego pełnomocnika ds. zagranicy (hm. Bartek Szczepania Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz potwierdzenie składek otrzymane w hufcu,
  • wykonaj zadanie rekrutacyjne,
  • prześlij do 18 grudnia raport z zadania na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zadanie:

Wraz z patrolem przeprowadzić działanie promujące współpracę zagraniczną (ogólnie lub wybraną jej formę lub formy) lub też wiedzę na temat skautingu (np. wybranej organizacji skautowej, ale nie na temat BiPi czy symboliki lilijki skautowej). Działanie można przeprowadzić w dowolnej formie.

Więcej informacji:

Warto śludzić stronę na Facebooku https://www.facebook.com/IcZhp/, aby być na bieżąco z informacjami na temat imprezy.

phm. Anna Omiecińska

pełnomocnik zagraniczny hufca