Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

"INTERCAMP 2015 - już zbieramy zgłoszenia"

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Marzysz o poznaniu skautów z innych państw? Chcesz poznać kulturę i tradycje innych narodów? Masz szansę to zrobić! Jak? To proste! Zgłoś się na międzynarodowy zlot skautów - Intercamp! Wcale nie trzeba znać perfekcyjnie języka, a świetna zabawa jest gwarantowana!

Co to jest INTERCAMP? InterCamp to zlot skautów organizowany od 1967r. Pierwszy zlot odbył się w Holandii. W zlocie zwykle bierze udział od 2000 do 3000 skautów. Na początku byli to skauci z Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Niemiec, Czech. Obecnie również skauci ze Szwajcarii i Polski. Każdego roku inny kraj odpowiedzialny jest za jego organizację. W tym roku odbywa się w Polsce w Nysie(woj. opolskie)!


Kiedy i gdzie? Tym razem InterCamp odbędzie się w Polsce na Opolu- w Nysie w terminie 22-25 maja 2015 r.


Kto może pojechać? Każdy członek Hufca Łódź-Polesie, który w dniu zlotu będzie w przedziale wiekowym 12-17 lat. Jeżeli masz skończone 18 lat, albo i więcej to jak najbardziej możesz z nami pojechać jako opiekun patrolu.

Więcej informacji już wkrótce, ale jeżeli jesteś zdecydowany bądź chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o zlocie pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez facebooka. Chcesz być na bieżąco?
Polub nasz funpage www.facebook.com/polesienaintercamp

pwd. Aleksandra Górska
Szef wyjazdu HŁP na Intercamp 2015