Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Zdobądź plakietkę na mundur „Ambasadorzy Jamboree 2023”

W związku z planowaniem przez Związek Harcerstwa Polskiego organizacji Jamboree w 2023 roku pojawia się niesamowita okazja dla wszystkich harcerzy i wędrowników dołożenia swojej małej cegiełki w promowaniu największego skautowego zlotu jaki kiedykolwiek pojawić się może w Polsce. Włączając się w promocję Jamboree 2023 możecie zdobyć plakietkę „Ambasadorzy Jamboree 2023” która noszona nad prawą kieszenią munduru świadczyć będzie, że wspierację tę niezwykłą inicjatywę.


Jak to zrobić? Jak wygląda plakietka?
Wczytaj się w szczegóły :)

Każdy kto chce zdobyć plakietkę „Ambasadorzy Jamboree 2023”:

  1. Zna historię skautingu i organizacji międzynarodowych zlotów skautowych (Jamboree).
  2. Znalazł informacje o miastach (gminach/powiatach) partnerskich swojej miejscowości.
  3. Włączył się do akcji „The Stork Friends - Album!" (szczegóły w ulotce w linku poniżej)
  4. Opracował folder/prezentację zachęcającą drużyny skautowe do odwiedzin swojego miasta/regionu/województwa (forma dowolna)
  5. Podczas JOTI (Jamboree On The Internet) / JOTA (Jamboree On The Air) - spotkania skautów w Internecie w dniach 19-20 października - promował Polskę i kandydaturę ZHP do organizacji 25. Światowego Jamboree Skautowego w 2023 r.


Wykonane zadania należy przesłać na adres Fundacji Skautowe Jamboree Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji w folderach reklamowych.

phm. Anna Omiecińska
instruktorka ds. współpracy zagranicznej