Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Dziękujemy naszym mecenasom i partnerom za pomoc w organizacji Święta Hufca:

 

   

 

 

Skautowe kartki na Dzień Myśli Braterskiej

Dzień Myśli Braterskiej to święto obchodzone przez skautów w wielu krajach na świecie. 22 lutego podczas skautowych spotkań zasiadają drużyny w Portugalii, Chinach, Kenii czy Austalii, aby uczcić rocznicę urodzin Baden-Powella. Jednym ze zwyczajów Dnia Myśli Braterskiej jest składanie życzeń innym drużynom. Czemu tym razem nie zrobić tego z drużynami trochę dalszymi niż znajome, hufcowe twarze.

Życzenia można wysłać m.in. na kartkach pocztowych. Aby ułatwić wymianę adresów pomiędzy drużynami zainteresowanymi wysyłaniem życzeń powstała strona internetowa: www.mythinkingday.com/welcome.htm. Wystarczy wejść na stronę, zarejestrować swoją drużynę, a następnie postępować zgodnie z nadesłanymi instrukcjami.

phm. Anna Omiecińska