Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

II Polski Dzień Kanu „Nadwarciański Gród”

Drugi Polski Dzień Kanu nawiązuje do kanadyjskiego National Canoe Day. W środku Polski, w sercu Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, w nurcie rzeki Warty, obok namiotów pojawią się indiańskie tipi i razem z Indianami będzie można popłynąć kanu.
Zapraszamy 26-29 maja, przybywajcie całymi rodzinami.

 programie spływy na odcinku silnie meandrującej Warty, trasy rowerowe. Sprzęt będzie można wypożyczyć na miejscu. Będzie czas aby nauczyć się lub doskonalić technikę wiosłowania a także uczestniczyć w budowie kanu.
Zapraszamy także do udziału w konkursie multimedialnym "Moja navicula". .

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

pwd. Anna Gajda

Attachments:
FileFile size
Download this file (plakat_PDK_2C.jpg)Plakat2676 kB