Druga tura ofensywy wspinaczkowej

Czas na kolejną turę wspinaczkowej ofensywy - zabierz całą swoją drużynę na ściankę wspinaczkową nawet za 60zł!

Harcerski klub wspinaczkowy zaprasza wszystkie drużyny naszego hufca na zajęcia na sztucznej ściance wspinaczkowej.

Nie musisz się martwić o sprzęt, asekurantów, brak wiedzy czy umiejętności. Klub pomoże wam w tym wszystkim byście sami mogli się skupić na dobrej zabawie i przeżywaniu wspinaczkowej przygody. Pomożemy wam w organizacji i poprowadzimy 3-godzinne zajęcia tylko dla waszej drużyny.

Zasady:

• Wyjścia odbywać będą się w CW „Stratosfera” w manufakturze w soboty i niedziele od marca do czerwca. Terminy ustalane są indywidualnie.
  • Warunkiem zgłoszenia drużyny jest wcześniejsze przeszkolenie się minimum trzech osób z drużyny w zakresie asekuracji w systemie „na wędkę” (niezależnie od tego czy ktoś w drużynie posiada już takie przeszkolenie).
  • Zgłoszenie należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Opłatę należy osobiście wpłacić do hufca nie później niż na tydzień przed terminem zajęć. Wpłata jest bezzwrotna.

Koszt:

• 60 zł – za grupę 10 osobową (normalna cena to min 150 zł!)
  • 80 zł – za grupę 16 osobową (normalna cena to min 240 zł!)
  • Większe grupy – ustalane indywidualnie.

Zajęcia są dofinansowywane ze środków hufca oraz środków HKW.

Kurs asekuracji w systemie na wędkę:

Jest to kurs umożliwiający wspinaczkę i asekurację wraz z przeszkolonym partnerem, na sztucznych ściankach wspinaczkowych. Dzięki ukończeniu kursu będziecie w stanie samemu doskonale bawić się na ściance bez potrzeby każdorazowego wynajmowania instruktora (co znacznie podnosi koszty). Kurs trwa ok. 2 godziny i jest prowadzony jest przez instruktora wspinaczki sportowej.

Zgłosić na kurs można oczywiście więcej niż wymagane 3 osoby. Tak przeszkolone osoby pozwolą wam samodzielnie zorganizować kolejne zajęcia na sztucznej ściance dla waszej drużyny. Ponadto osoby, które ukończą kurs zapraszamy na zajęcia na sztucznej ściance Harcerskiego Klubu Wspinaczkowego (również w atrakcyjnej cenie – 10 zł za wejście)

Koszt kursu to tylko 25 zł (normalna cena to 40 zł!)

Terminy kursów ustalane są indywidualnie.

Zgłoszenia, pytania i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pwd. Bartłomiej Cota
szef promocji HKW