Czas na wspinaczkową ofensywę

Czas na wspinaczkową ofensywę - zabierz całą swoją drużynę na ściankę wspinaczkową nawet za 60zł!

Harcerski klub wspinaczkowy zaprasza wszystkie drużyny naszego hufca na zajęcia na sztucznej ściance wspinaczkowej.

Nie musisz się martwić o sprzęt, asekurantów, brak wiedzy czy umiejętności. Klub pomoże wam w tym wszystkim byście sami mogli się skupić na dobrej zabawie i przeżywaniu wspinaczkowej przygody. Pomożemy wam w organizacji i poprowadzimy 3-godzinne zajęcia tylko dla waszej drużyny.

Zasady:

·         Wyjścia odbywać będą się w CW „Stratosfera” w manufakturze w soboty i niedziele od połowy grudnia do połowy stycznia. Na dany termin może zgłosić się tylko jedna drużyna – obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy.

·         Warunkiem zgłoszenia drużyny jest wcześniejsze przeszkolenie się minimum trzech osób z drużyny w zakresie asekuracji w systemie „na wędkę” (niezależnie od tego czy ktoś w drużynie posiada już takie przeszkolenie).

·         Zgłoszenie należy wysłać do 30 listopada na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

·         Opłatę należy osobiście wpłacić do hufca nie później niż na tydzień przed terminem zajęć. Wpłata jest bezzwrotna.

Koszt:

·         60 zł – za grupę 10 osobową (normalna cena to min 150 zł!)

·         80 zł – za grupę 16 osobową (normalna cena to min 240 zł!)

·         Większe grupy – ustalane indywidualnie.

Zajęcia są dofinansowywane ze środków hufca oraz środków HKW.

Terminy wyjść na ściankę:

·         8 grudnia (sobota), godz. 11:00 – 14:00

·         9 grudnia (niedziela), godz. 9:00 – 12:00

·         15 grudnia (sobota), godz. 11:00 – 14:00

·         15 grudnia (niedziela), godz. 9:00 – 12:00

·         29 grudnia (sobota), godz. 11:00 – 14:00

·         30 grudnia (niedziela), godz. 9:00 – 12:00

·         5 stycznia (sobota), godz. 11:00 – 14:00

·         6 stycznia (niedziela), godz. 9:00 – 12:00

·         12 stycznia (sobota), godz. 11:00 – 14:00

·         13 stycznia (niedziela), godz. 9:00 – 12:00

Kurs asekuracji w systemie na wędkę:

Jest to kurs umożliwiający wspinaczkę i asekurację wraz z przeszkolonym partnerem, na sztucznych ściankach wspinaczkowych. Dzięki ukończeniu kursu będziecie w stanie samemu doskonale bawić się na ściance bez potrzeby każdorazowego wynajmowania instruktora (co znacznie podnosi koszty). Kurs trwa ok. 2 godziny i jest prowadzony jest przez instruktora wspinaczki sportowej.

Zgłosić na kurs można oczywiście więcej niż wymagane 3 osoby. Tak przeszkolone osoby pozwolą wam samodzielnie zorganizować kolejne zajęcia na sztucznej ściance dla waszej drużyny. Ponadto osoby, które ukończą kurs zapraszamy na zajęcia na sztucznej ściance Harcerskiego Klubu Wspinaczkowego (również w atrakcyjnej cenie – 10 zł za wejście)

Koszt kursu to tylko 25 zł (normalna cena to 40 zł!)

Terminy kursów asekuracji:

·         1 grudnia (sobota), godz. 11:00 – 13:00

·         8 grudnia (sobota), godz. 11:00 – 13:00

·         15 grudnia (sobota), godz. 11:00 – 13:00

·         29 grudnia (sobota), godz. 11:00 – 13:00

·         5 stycznia (sobota), godz. 11:00 – 13:00

Zgłoszenia, pytania i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Michał Werner
szef klubu