Wigilia Instruktorska 2016

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a świąteczny czas sprzyja przemyśleniom i refleksjom.

To właśnie wtedy uświadamiamy sobie jak cudowne są chwile spędzone z bliskimi, jak ważny jest świąteczny stół, który nas jednoczy. W blasku Ognia z Groty Narodzenia Pańskiego, otoczeni magiczną aurą, złóżmy sobie nawzajem życzenia. I to te najpiękniejsze.

Komenda Hufca ZHP Łódź-Polesie oraz Grupa Programowa zaprasza 19 grudnia br. wszystkich instruktorów, drużynowych oraz przybocznych na tegoroczną Wigilię Instruktorską.

MIEJSCE: Uroczysko Lublinek (miejsce ogniskowe)
GODZINA: godz. 19:00
ZGŁOSZENIA: do 9 grudnia (szczepowe oraz indywidualne)

• Prosimy o przyniesienie ze sobą na wigilię kubków, najlepiej termicznych.
  • Wigilia częściowo będzie odbywać się na zewnątrz, więc jeżeli ktoś ma ochotę może zabrać ze sobą koc.
  • Prosimy także o zabranie latarek, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że się mogą przydać ;)

Zgłoszenia szczepowe oraz indywidualne należy przesłać do 9 grudnia br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia!