Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Gala rozdania Mian Szczepów 2016

Jak zapewne wiecie nasze miasto to prawdziwa Mekka dla przeróżnych artystów. Dziedzina, którą wzięliśmy pod lupę tym razem, wpisuję się w obecny klimat miasta. Łódź niegdyś miasto włókiennicze, obecnie Stolica mody w Polsce, odbył się tutaj pierwszy polski Projekt Runway, skąd wywodzi się m.in. Maciej Sieradzky oraz miasto, w którym cyklicznie organizowany jest Fashion Week.
 
 
 
Podczas tegorocznej Gali Mian Szczepów będziemy mieli szansę zaznać modowego świata. Każdy projektant ma swój niepowtarzalny styl, tak samo jak każdy szczep w naszym hufcu jest inny. Wyraźcie siebie przygotowując pokaz składający się z minimum 3 kreacji (nie muszą być szyte przez Was, mogą być dowolne stylizacje, ważne, żeby opisywały Wasze środowisko i były w klimacie pokazu mody). Niech nasz Poleski Fashion Day będzie zwieńczeniem minionego roku harcerskiego, podczas, którego pokażecie ile pomysłów i energii macie na rok, który się właśnie rozpoczął.
 
KIEDY:
20 października 2016 r. od godz. 18.30 (spotkanie modeli o godz. 17:45)
 
GDZIE:
Miejsce podamy już niebawem
 
UCZESTNICY:
Uczestnikami mogą być działający w szczepie funkcyjni od przybocznych w górę oraz instruktorzy działający w hufcu.
Strój wieczorowy obowiązkowy ;)
 
ZGŁOSZENIA:
Prosimy o zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 października br.
 
Szczepowi proszeni są o przesyłanie zgłoszeń całymi środowiskami, natomiast instruktorzy działający w hufcu mogą się zgłaszać indywidualnie.
 
Nie może Was z nami zabraknąć!
 
phm. Monika Suchan
Szefowa Grupy Programowej
 
phm. Piotr Dziewulski
członek Grupy Programowej