Szef Grupy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." title="Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pomocna dłoń Grupy Programowej

Zespół jest cały czas otwarty na nowych członków. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Grupą Programową - zarówno na stałe, jak i przy organizacji konkretnej imprezy napisz na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce w zespole.