Programowo dla zastępów/patroli i drużyn:

• RadOblicza (14-15.11.2015) – impreza dla rad drużyn tym razem połączona z kolejną edycją "Dowodów zbrodni".
  • Biwak namiestnictwa (09-10.01.2016) – "Na szlaku" - impreza dla rad drużyn, w czasie której zastępowi, przyboczni i drużynowi naszego namiestnictwa będą mieli szanse razem działać, poznać się i zintegrować.
  • Święto Hufca (23-24.04.2016) dwudniowy biwak pod Łodzią, z programem integracyjnym z innymi pionami, ale i sporą częścią tylko dla harcerzy starszych.
  • Biwak namiestnictwa (21-22.05.2016) – "Na szlaku" - impreza dla rad drużyn, w czasie której zastępowi, przyboczni i drużynowi naszego namiestnictwa będą mieli szanse razem działać, poznać się i zintegrować.
  • LHZ (17-19.06.2016) – znana wszystkim impreza dla harcerzy i harcerzy starszych, zadbamy o to by w tym roku program dla gimnazjalistów był w części odmienny od harcerskiego, tak by zmagania zastępów były dla naszych harcerzy starszych realnym wyzwaniem, czymś nowym, zwłaszcza dla tych co spędzili kilka lat w drużynach harcerskich.

A poza tym zbiórki, których terminy ustalamy na bieżąco.