KLIKNIJ, aby się zgłosić

UWAGA! Formularz jest przystosowany do zgłoszeń grupowych. Osoby z jednego szczepu prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem wspólnego formularza

Kogo zapraszamy?

Instruktorów - komendnatów i instruktorów szczepu, kadry wspierającej szczepy na poziomie hufcowym i chorągwianym, instruktorów myślących o założeniu szczepu

Terminarz:

• 28 grudnia – zgłoszenia na konferencję
• 28 stycznia – możliwość przyjazdu i zakwaterowania uczestników spoza Łodzi
• 29 – 30 stycznia– Konferencja Dobre Hufce – Dobre Praktyki. Szczepy

Koszty, wyżywienie i warunki noclegu:

• Koszt seminarium wynosi:
• 30 zł dla uczestników z Chorągwi Łódzkiej ZHP
• 40 zł dla uczestników z innych chorągwi

Wpłaty proszę dokonywać na konto Hufca Łódź-Polesie
BZ WBK 78 1090 2705 0000 0001 0420 6614

• Koszt obejmuje noclegi, obiad w sobotę, kawę, herbatę i poczęstunek w przerwach, a także materiały konferencyjne.
• Prosimy o zabranie swojego prowiantu na śniadania i kolacje, posiłki te będą miały miejsce w budynku naszego hufca, zapewniamy wygodne miejsce do zjedzenia, czajniki, kuchnię oraz mikrofalówkę, naczynia i sztućce.
• Nocleg będzie miał miejsce w budynku hufca, oferujemy materace i koce, dostęp do sanitariatów, w razie specjalnej potrzeby dysponujemy śladową ilością kanadyjek.
• W razie potrzeby oferujemy także bezpłatny nocleg z piątku na sobotę.

Organizatorzy:

• Organizatorzy:
Hufiec ZHP Łódź-Polesie
Hufiec ZHP Łódź Górna

szefowa konferencji: hm. Justyna Świstek

• Patronat:
Łódzka Chorągwiana Szkoła Instruktorska "Osnowa"

Kontakt:

• Wszelkie pytania prosimy kierować na adres biura konferencji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Attachments:
FileFile size
Download this file (ulotka Dobre hufce - dobre praktyki. Szczepy..jpg)ulotka Dobre hufce - dobre praktyki. Szczepy..jpg159 kB