Zapraszamy do współpracy wszystkie nasze drużyny, gromady i inne grupy harcerskie chcące posmakować czym jest wspinaczkowa przygoda!

Oferujemy organizację:

• Zabaw linowych w ramach urozmaicenia zbiórek i innych działań drużyny.
  • Zajęć wspinaczkowych na sztucznej ściance i w terenie dla początkujących wspinaczy, jak i zupełnych laików.
  • Kursów asekuracji „na wędkę” oraz kursów wspinaczkowych w skałach.
  • Wyjazdów w skały.

W sprawie organizacji zajęć, kursów i wyjazdów prosimy o kontakt z Jędrzejem Lepą (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Sekcja wspinaczkowa

Zapraszamy również indywidualnie wszystkich harcerzy i instruktorów Hufca Łódź-Polesie na zajęcia klubowej sekcji. Spotkania odbywają się w każdą środę w godzinach 18:00 – 20:30, w CW Stratosfera w Manufakturze. Nie potrzebujesz, żadnego specjalnego sprzętu czy przeszkolenia, wystarczy sportowy strój i buty na zmianę. Koszt wstępu na ścianę to 10 zł.

Zainteresowanych wspólnym wspinaniem prosimy o kontakt z szefem Klubu, pwd. Michałem Wernererm (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Kurs asekuracji na wędkę

Kurs asekuracji na wędkę jest to podstawowe przeszkolenie pozwalające na wspinaczkę na sztucznej ściance wraz z partnerem, bez potrzeby wynajmowania obsługi ścianki, co wiązałoby się z dodatkowymi kosztami.
Kurs trwa dwie godziny i kosztuje 25 zł, prowadzony jest przez instruktora wspinaczki sportowej. Jedyne czego potrzebujesz to strój sportowy i buty na zmianę.
Zainteresowanych odbyciem kursu prosimy o kontakt z szefem klubu, pwd. Michałem Wernerem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).