Kurs przygotowujący do egzaminu na stopień Żeglarza Jachtowego

Jeśli masz ukończone 14 lat kręci Cię woda i wiatr lub zawsze snułeś marzenia o dalekich podróżach przez bezkresne oceany - zrób pierwszy krok do ich spełnienia!

Retmanat Hufca Łódź-Polesie zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu na stopień Żeglarza Jachtowego!

termin: 2.08-16.08.2014r
miejsce: baza harcerska w Wenecji
koszt: ok.1250zł (transport w 2 strony, pobyt w Wenecji z wyżywieniem, jachty, doświadczeni sternicy prowadzący zajęcia)

Wykłady teoretyczne odbywać się będą w Łodzi raz w tygodniu w maju i w czerwcu.
Opłata egzaminacyjna wynosi 250zł, opłata za wydanie patentu 50zł. Dla uczniów i studentów do 26 roku życia opłaty te podlegają obniżeniu o 50%.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2014r. Zgłoszenia możecie kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowo oosby zainteresowane możliwością szkolenia na jachtowego sternika morskiego prosimy o kierowanie zgłoszeń do Piotra Nowackiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pwd. Małgorzata Palczewska
Retman