W weekend zapraszamy na „Szantowiązałkę”

W dniach 1-2 grudnia 2012 odbędzie się XXVI edycja Festiwalu Piosenki Żeglarskiej „Szantowiązałka”.

W sobotę w godzinach przedpołudniowych proponujemy Wam udział w warsztatach tematycznych (m.in. Must be the SZANTA, Wybuchowe kolory, Starcie Majtków). Dla najaktywniejszych uczestników przewidujemy drobne upominki. Część konkursowa festiwalu rozpoczyna się o godzinie 16.00.
Po konkursie specjalnie dla Was wystąpi gwiazda wieczoru - wykonawca piosenki „Żaglomyślenie” - Mirek Kowalewski czyli Kowal! W niedzielę zaś tradycyjnie będziemy świętować „Żeglarskie Mikołajki”, w czasie których najmłodsze „wilki morskie” będą miały okazję wziąć udział w grze marynistycznej oraz zaprezentować swoje talenty wokalne.
W czasie imprezy czeka na Was wiele niespodzianek oraz kusząca smakiem i zapachem kawiarenka z goframi.

Czy umiesz śpiewać tylko pod prysznicem czy przy wspólnym ognisku - nieważne! Jaki kolor i rozmiar munduru masz na sobie - nieważne!
1 grudnia baw się razem z nami!

"Szantowiązałka 2012" tradycyjnie zagra w Szkole Podstawowej nr 6 i XXXIII LO w Łodzi przy ulicy Kusocińskiego 116.
Regulamin, formularz zgłoszeniowy i inne informacje znajdziecie na naszej stronie http://szanty.harc.net.pl/

Znajdziesz nas też na facebooku.

Z żeglarskim pozdrowieniem
Ahoj!