Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

UWAGA GROMADY! Leśne Harce Szóstek - „Nie śpij, baw się!”

Zastanawiasz się jakby to było pójść z szóstkami na LHZ? Zazdrościsz harcerzom wspaniałej zabawy? Dłużej już nie musisz!  Zapraszamy na pierwszy LHS czyli Leśne Harce Szóstek! Sprawdź, jak kreatywne i zgrane są Twoje szóstki. Przeżyj z Nami wspólną przygodę, przy której nie będziesz się nudzić.

Zastanawiasz się kiedy i gdzie?

To już lada dzień!

22 czerwca 2013 r. LUBLINEK. Spotykamy się o godzinie 8:30 przy stawach. Rajd rozpocznie się punktualnie o 9:00 i potrwa do 13:00. Później czeka nas małe podsumowanie i... niespodzianka dla najlepszej szóstki! Całość potrwa do godziny 14:00.

Koszt to zaledwie 6 zł od osoby.

Ilość szóstek wystawianych jest nieograniczona - pamiętaj tylko, że dla każdej z nich musisz mieć opiekuna, który będzie mięc przy sobie apteczkę. Szóstka powinna liczyć od 4 do 8 zuchów.

Na zgłoszenia czekamy do 17 czerwca 2013 r. do godziny 23:59 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie może Cię tam zabraknąć!

HO Agnieszka Bożek

organizatorka LHS

w serwisie umieściła

phm. Justyna Kaczmarek