"Formy pracy w sprawnościach zespołowych gromad z naszego namiestnictwa"

Mam przyjemność zaprosić wszystkich w weekend 26-27 listopada na warsztaty do HUFCA:

"Formy pracy w sprawnościach zespołowych gromad z naszego namiestnictwa"

Start: sobota 26.11 - godzina 9:00
Koniec: niedziela 27.11 - godzina 15:00

W planie:
- pomysły na ciekawe formy pracy - przykłady w oparciu o sprawności, które robią Wasze gromady (sobota)
- bank pomysłów przerywnikowych do sprawności (sobota)
- bieżące problemy w gromadach (wieczorem)
- rozwój indywidualny naszych zuchów (wieczorem)
- odprawa namiestnictwa... (w niedzielę)
- gra szkoleniowa - przekrojowy sprawdzian kadr na wesoło
DUŻO zabawy! śpiewu! pomysłów!

Przebywamy w Hufcu - w tym samym czasie 2 gromady mają tam biwak, będziemy: jeść w retmanacie, część zajęć w niebieskim i w retmanacie, główny program w pokoju między kuchnią a księgowością na parterze.

Bardzo proszę o imienne zgłoszenia od kadr - jak wiecie, że kogoś nie znam, napiszcie z jakiej gromady.

UWAGA: Jesteśmy gotowi na warsztaty dwutorowe - część zajęć odbędzie się 2 grupach ze względu na doświadczenie w pracy z zuchami - dlatego tak ważne są dla mnie zgłoszenia - aby treści był dostosowane do uczestników.

phm. Nina Malinowska