Wykop

Namiestnictwo Wędrownicze zachęca do udziału w biwaku wędrowniczym WYKOP. Jeśli chcesz poznać tajniki wędrownictwa ten wyjazd jest dla Ciebie. Zachęcamy wszystkich, którzy są w wieku wędrowniczym i myślą o założeniu patrolu czy drużyny wędrowniczej lub chcą się zapoznać bliżej z działaniami wędrowniczymi.

zbiórka: 30 maja jest 16:15 na dworcu Łódź Kaliska
powrót: 1 czerwca do Łodzi będzie o 18:44
cena: 50 zł (mamy nadzieję ją jeszcze obniżyć)

Na wyjazd jest potrzebny rower, jednak nie martwcie się nie będziecie jechać z dużym plecakiem na rowerze, bo bagaże pojadą autem. Dodatkowo trzeba zabrać ubrania, w których będziecie się czuć swobodnie podczas pływania na kajakach.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 506 038 227 do dnia 25 maja (niedziela).

phm. Sylwia Buczyk
Namiesniczka Wędrownicza