Wykop 2013

Zapraszam na tegoroczny wyjazd namiestnictwa - WYKOP, tym razem mniej stacjonarnie, bo wybieramy się na rajd rowerowo – kajakowy. Zapraszamy wszystkie kadry i przyszłe kadry zespołów wędrowniczych.

Plan gry wygląda tak:
Wyjazd w piątek 10 maja, na początek pociągiem opuścimy Łódź. W Wyknie wskoczymy na rowery i pojedziemy do Tomaszowa. Tam wieczorne dyskusje i nocleg, a z samego rana przesiądziemy się na kajaki. Po 30 kilometrach wiosłowania w Mysiakowcu zjemy pyszny obiad. Chwila odpoczynku, zabawa, zabawa, zabawa i nocleg. Rano z powrotem wskakujemy na rowery i wracamy do Tomaszowa, a stąd pociągiem na 18:15 do Łodzi.

• Nie musicie się martwić o swoje bagaże. Jeśli ktoś nie posiada sakw przy rowerze, bagaże pojadą autem, gitary, gitarzyści mile widziani.
  • Pierwszą noc spędzimy w budynku drugą pod namiotami.
  • Odcinki rowerowe do pokonania to 20 km w piątek i 30 km w niedzielę, Sobotni odcinek kajakowy to 30 km.

Kilka szczegółów:

Termin: 10 – 12 maja 2013