Poleski Sejmik Zastępowych

Drogie Drużynowe i Drodzy Drużynowi!

Zapraszamy serdecznie Waszych Zastępowych i Zastępowe na Poleski Sejmik Zastępowych!

To świetna okazja, żeby dać się sprawdzić doświadczonym zastępowym, zachęcić do rozwoju świeżych młodych wodzów, zmotywować ich przed LHZ-em, obozem i podziękować za ciężki rok pracy! :) Sejmik, to także świetna okazja na to, aby Zastępowi mogli poznać się między sobą i wymienić doświadczeniami!

Sejmik odbędzie się 18.05.2013 r. na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i nie kosztuje absolutnie nic! :)

Zastępowi musza mieć ze sobą:
- 2 bilety półgodzinne,
- mundur,
- wygodne buty,
- w razie deszczu - kurtki przeciwdeszczowe!
- scyzoryk.

Gwarantujemy - zajęcia na poziomie HS, poszerzające warsztat zastępowych, ciepłą obiado-przekąskę i nietypową plakietkę! :)

Zbiórka o godz. 8:10 na pl. Dąbrowskiego, powrót na 20:00 na pl. Dąbrowskiego.

Zgłoszenia imienne należy nadsyłać do niedzieli (12.05.2013) do godz. 21:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkie pytania także na ten adres lub pod numerem 609-107-691.

Zapraszamy :)

Namiestnictwo Harcerek & Namiestnictwo Harcerzy