Być kobietą - spotkanie namiestnictwa harcerek

BĄDŹ KOBIETĄ - poczuj prawdzie piękno!!!

Co oznacza to tajemnicze wyrażenie?
Do kogo jest adresowane?

Z pięknem kojarzy się coś niezwykłego, krajobraz, sztuka, malarstwo cenna biżuteria i oczywiście kobieta.
Wyrażenie „Poczuj dotyk piękna” może być kierowane zarówno do zapatrzonego w piękną kobietę mężczyzny, jak i do kobiety, która chce pięknie wyglądać.

To właśnie kobieta jest uosobieniem piękna. Od zawsze kobieta starała się przypodobać swojemu wybranemu mężczyźnie, kusiła właśnie wdziękiem i urodą. Tak też pozostało do dnia dzisiejszego i pewnie pozostanie już na zawsze.
Dzisiejsze kobiety dbają nie tylko o swoją twarz i cerę. Widocznym efektem piękności są również zapach, włosy, a w końcu ubiór, styl i charakter to wszystko ma ogromne znaczenie.

A ty w dalszym ciągu nie wiesz jak o to wszystko zadbać???
NIC STRACONEGO!!!

Mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję aby to wszystko nadrobić i cieszyć się ze swojego piękna :)

9 marca godzina 9:00

Studio BEATU: ul OLIMPIJSKA 9 :)

* Zajęcia kierowane głównie dla drużynowych i przybocznych, ale jesli ktos ma ochotę zabrać całą radę drużyny, to zapraszamy.

* Aby uczestniczyć w zajęciach niezbędne jest zabranie: karimaty, ubioru sportowego do ćwiczeń, ręcznik.

Zgłoszenia i pytania nadsyłamy do dnia 7 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

pwd. Joanna Bryl
Instruktorka Namiestnictwa Harcerek