CZAD - zbliża się termin zgłoszeń

Druhno drużynowa, druhu drużynowy,

wielkimi krokami zbliża się

Całkowicie motywujący
Zaskakująco inspirujący
Absolutnie interesujący,
Doskonale integrujący

po prostu CZADowy biwak Rad Drużyn.

Już za 2,5 tygodnia zostanie uruchomione nasze laboratorium, gdzie wspólnie odkryjemy recepturę na najlepszą radę oraz drużynę. Nie może Was tam zabraknąć.

Informacje organizacyjne:
- termin: 14-16 września,
- miejsce: Nakielnica,
- cena: 15 zł (wpłat należy dokonać do środy 5 września),
- zbiórka na wyjazd o godz. 16.10 na przystanku autobusowym Placu Wolności (należy mieć bilety/migawki na dojazd autobusem MPK do Aleksandrowa),
- powrót: godz. 15.00 na Plac Wolności,
- każda Rada musi mieć ze sobą: namioty do spania, jedzenie na śniadania i kolacje, kompas, aparat z kablem (taki, na który można nagrywać filmy!), wszystek inny sprzęt przydatny na biwaku pod namiotami.

Zgłoszenia do końca tygodnia na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać skład rady jadącej na wyjazd (imię, nazwisko oraz funkcję).

Do zobaczenia

phm. Anna Omiecińska