Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

"Odznaka Zasłużonego dla Hufca na początek nowego roku"

Drogi Komendancie, druhu/ druhno drużynowa!

W waszym środowisku z pewnością są osoby, którym trzeba podziękować za pracę instruktorską. ZRÓB TO :) ZŁÓŻ WNIOSEK o Odznakę Zasłużonego dla Hufca. Kapituła czeka na wasze wnioski do środy 11 września. Ślijcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy!

Dla kogo odznaka?

Odznaka w stopniu srebrnym przeznaczona jest dla drużynowych zuchowych, harcerskich, starszoharcerskich i wędrowniczych pełniących swoją funkcję przez okres co najmniej dwóch lat, którzy prowadzą drużynę w wyróżniający się sposób, czego dowodem jest stan i jakość działania drużyny (wniosek opiniowany przez namiestnika) oraz postawa i zaangażowanie samego drużynowego, jak również dla instruktorów działających na poziomie szczepu, pełniących swoją funkcję przez okres co najmniej dwóch lat, wypełniających swoje obowiązki wyjątkowo sumiennie, swoją pracą silnie wspierających szczep i umożliwiających mu sprawne funkcjonowanie (wniosek opiniowany przez komendanta szczepu).

Odznaka w stopniu złotym przeznaczona jest dla instruktorów zarządzających zespołami instruktorskimi lub wchodzących w ich skład (komendy szczepów, zespoły hufcowe), pełniących funkcję na poziomie hufca nie krócej niż przez okres trzech lat, wyróżniających się postawą i zaangażowaniem, odnoszących sukcesy w pracy, realizujących samodzielne przedsięwzięcia i doskonale wywiązujących się ze ściśle określonych obowiązków (wniosek opiniowany przez szefa zespołu lub – w przypadku szefa zespołu – przez komendę hufca).

Kto może występować z wnioskiem?

Z wnioskiem o przyznanie odznaki mogą występować:

  • Kręgi Instruktorskie,
  • Rady Szczepów,
  • Komenda Hufca z własnej inicjatywy,
  • Instruktorzy Hufca.

phm. Dorota Łapińska
członek kapituły

Attachments:
URLFile size
Access this URL (http://www.lodzpolesie.zhp.pl/index.php/pliki-do-pobrania/file/73-wniosek-przyznania-odznaki-zasluzony-dla-hufca-lodz-polesie)Wniosek o odznakę0 kB