Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

"Odznaka Zasłużonych dla Hufca - wyróżnienie podczas Święta Hufca 2013"

Święto Hufca zbliża się już wielkimi krokami. Pamiętaj o swoich instruktorach, wyróżnij ich za ich pracę i zaangażowanie!

Dla kogo odznaka?
Odznaka w stopniu srebrnym przeznaczona jest dla drużynowych zuchowych, harcerskich i starszoharcerskich oraz instruktorów pełniących inne – równorzędne lub wyższe funkcje przez okres co najmniej dwóch lat, którzy biorą udział w życiu Hufca, wyróżniają się w pracy wychowawczej i organizacyjnej.

Odznaka w stopniu złotym przeznaczona jest dla instruktorów pełniących funkcje drużynowych, szczepowych, inne równorzędne lub wyższe nie krócej niż przez okres czteroletni, legitymują się znacznymi osiągnięciami wychowawczymi i organizacyjnymi.


Kto może występować z wnioskiem?
Z wnioskiem o przyznanie odznaki mogą występować:

  • Kręgi Instruktorskie
  • Rady Szczepów
  • Komenda Hufca z własnej inicjatywy
  • Instruktorzy Hufca


Czekamy na Wasze wnioski do 17 kwietnia 2013. Ślijcie na adres hm. Maćka Cichosza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

phm. Dorota Łapińska
członkini kapituły