Namiestniczka

Instruktorka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." title="Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sylwia to postać przede wszystkim kompletnie niebanalna! Jej krótkie CV harcerskie w sumie nie byłoby wcale takie krótkie, lecz dla potrzeb przeżyciowych czytelników ograniczymy się tylko do znanych powszechnie faktów. Swoją harcerską przygodę rozpoczęła w 86 ŁWDH, w której to była przyboczną. Zawsze otwarta na współpracę z różnorodnymi środowiskami harcerskimi jak również wieloma poziomami metodycznymi: szczep drużyn wodnych im. Teligi, praca z zuchami, aktywna działalność w retmanacie. Sylwia jest absolwentką PŁ, natomiast jej cechą rozpoznawalną w tłumie jest charakterystyczny i wszystkim dobrze znany śmiech. Do ulubionych piosenek należy zaklasyfikować "syna plaży", gdzie nikt tak jak Ona nie śpiewa "łapaa paaa". Sylwia zna się na programie, wie co Tygryski lubią najbardziej. Z wielką chęcią przyjdzie do Was na zbiórkę, podsunie nowatorskie pomysły.

Instruktor

Do niedawna drużynowy 60 ŁDW „Althing”, szalony podróżnik i niestrudzony poszukiwacz miejsc nieznanych. Na wyjeździe z nim nikt nie będzie się nudził (zdarzały się nawet przypadki buntu z powodu zbyt dużej intensywności zwiedzania :P). Kocha turystykę we wszelkiej postaci, jazdę na rowerze, taniec irlandzki, dobrze zjeść i jeszcze lepiej się bawić. Czasem nieco zakręcony, ale brak zorganizowania nadrabia wielką kreatywnością. Specjalista-programowiec, który pomoże Ci przygotować najlepszą zbiórkę Twojego życia!