13 ŁDW NIEPRZEMAKALNI”
Szczep: ARSENAŁ
Drużynowa: Maria Pelc HO

Jesteśmy drużyną wędrowniczą, która rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2010 jako patrol wędrowniczy o nazwie „Nieprzemakalni”. Pomysł stworzenia patrolu powstał podczas HAL 2010 i wynikał z potrzeby nowo powstałego środowiska – Szczepu Harcerskiego „Arsenał”. Po roku owocnej pracy postanowiliśmy sformalizować naszą działalność. 11.11.11 oficjalnie otworzyliśmy okres próbny drużyny, a zgodnie z rozkazem z dnia 30.10.2012 zostaliśmy 13 ŁDW „Nieprzemakalni”.

47 ŁWDH im. L. Teligi
Szczep: TRAUGUTT
Drużynowa: phm. Nina Malinowska

Więcej o drużynie na: http://47lwdh.pl/

Jesteśmy grupą młodych, rządnych przygód ludzi, których łączy wspólna pasja- żeglarstwo. Drużyna liczy około 20 osób, na zbiórki średnio przychodzi około 14, na ostatniej wigilii było nas 30. Podejmujemy się szalonych wyzwań jak rejs na „Zawiszy Czarnym” do Amsterdamu, polskie jeziora nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Czym się interesujemy? hmm to bardzo trudne pytanie... sporo osób pasjonuje się ratownictwem medycznym, pierwszą pomocą, kultura japońską. Jak wstąpić do drużyny? To bardzo proste! Przyjdź na Nasze zbiórki, które odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 16.00 w harcówce I LO, albo pojedź z nami na jeden z naszych wyjazdów na łódki lub w góry.

PATROL WĘDROWNICZY
Szczep:  im. DYWIZJONU 303
Patrolowy:

Tworzymy patrol starszoharcerski-wędrowniczy działający w Szczepie im. Dywizjonu 303. Wbrew pozorom jest nas niemało. Cechuje nas radość, różnorodność, wspólna idea i zapał do działania!