Wyboru delegatów dokonano w czerwcu 2014 roku.

hm. Katarzyna Kurowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." title="Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

hm. Magdalena Dąbkowska

hm. Dorota Łapińska

phm. Tomasz Jachimek

Z racji pełnionej funkcji członka komendy chorągwi ds. wizerunku