Ambasadorzy BŚP

„Zacznijcie dzieło pokoju w sobie, byście sami napełnieni pokojem mogli nieść pokój innym”.
Święty Jan Paweł II

„Pokój jest w nas!" to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju. W tym roku będziemy szukać "pokoju" w drużynach i gromadach działających w Naszym Hufcu.
Grupa Programowa proponuję dwuetapowy konkurs dla wszystkich pionów metodycznych.

Etap pierwszy:

• Na początku warto przeczytać regulamin konkursu :)
  • Należy wykonać ze swoją drużyną zadania z „Zadania punktowane", które są załącznikiem do regulaminu konkursu.
  • Pierwszy etap trwa przez cały Adwent tj. od 30 listopada do 23 grudnia.
  • 23 grudnia należy przesłać „Formularz zgłoszeniowy" na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z opisem Waszych dokonań oraz zdjęciem drużyny.

Etap drugi:

• Drugi etap to plebiscyt na Facebooku.
  • Przesłane zdjęcia z formularzem zgłoszeniowym zostaną zamieszczone na fanpage hufca z notką o wykonanych zadaniach w etapie pierwszym.
  • Sympatycy fanpage hufca lajkują Wasze zdjęcia. 1 lajk = 1 pkt. do Waszej puli.
  • Drużyna, która zdobędzie największą ilość pkt. z obu etapów otrzyma tytuł Ambasadorów Betlejemskiego Światła Pokoju Hufca ZHP Łódź-Polesie oraz nagrody rzeczowe.
  • Drugi etap trwa od 24 do 29 grudnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 stycznia 2015 r.

Attachments:
FileFile size