IV Konferencja "Dobre hufce - dobre praktyki. Szczepy"

Serdecznie zapraszamy na VI konferencję "Dobre hufce - dobre praktyki. Szczepy", która odbędzie się w dniach 28-29. stycznia 2017 w budynku Hufca ZHP Łódź-Polesie przy ul. Olimpijskiej 9.

W tym roku nasze spotkanie poświęcimy szczepom. Jak co roku będziemy rozmawiać o bieżących problemach nurtujących Wasze środowiska i postaramy się znaleźć na nie rozwiązanie. Będzie także okazja, aby podzielić się swoimi sukcesami i wzajemnie z nich czerpać. Nie zabraknie rozmaitych atrakcji, spotkań z ciekawymi gośćmi, a przede wszystkim instruktorskich rozmów na ważne, szczepowe tematy.

W załączniku przesyłam ulotkę informacyjną​ i odsyłam do wydarzenia: ​https://www.facebook.com/events/942924852475694/

Zgłoszenia do 28 grudnia 2016 na:
​UWAGA! Formularz jest przystosowany do zgłoszeń grupowych. Osoby z jednego szczepu prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem wspólnego formularza. Nie zwlekaj - zbierz swoje środowisko i wyślij zgłoszenie​.

hm. ​Justyna Świstek
​​Szefowa
VI konferencj​i instruktorsk​iej Dobre hufce​ -​ dobre praktyki​. Szczepy.

Attachments:
FileFile size
Download this file (ulotka Dobre hufce - dobre praktyki. Szczepy..jpg)ulotka Dobre hufce - dobre praktyki. Szczepy..jpg159 kB