Radoblicza 2016

Tegorocznymi Radobliczami rozpoczniemy przygotowania do 60-lecia hufca. Będzie czas na integrację w gronie własnej rady, wymianę pomysłów z innymi, zdobycie nowych umiejętności i jeszcze lepsze poznanie hufca.

Termin: 25-27 listopada
Miejsce: Różyca k. Koluszek

Koszt - 20 z ł od osoby;
Cena obejmuje nocleg, obiad sobotni oraz program; dojazd i powrót będzie trzeba opłacić we własnym zakresie;

Co czeka na Was na biwaku:
- turniej harcerskich gier planszowych - specjalnie na tę okazję powstaną nasze hufcowe gry,
- rajd,
- historyczne ognisko, gdzie cofniemy się w czasie,
- warsztaty namiestnictw.

Dojazd - sobotni wieczór spędzimy w hufcu i stąd rozpoczniemy sobotni rajd do Różycy. (warto mieć z sobą trochę pieniędzy na bilety). Wracamy w niedzielę, powrót około godziny 14.00 (dokładny pociąg podamy niebawem).

Zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcqY4muKAyvMBSVZ6af3N7PK6WzYDjmJ40IY1nnrdZ5xwGZw/viewform

Termin zgłoszeń i wpłat do hufca do 20.11.
Wszelkie pytania należy kierować do Grzegorza Świstka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

phm. Anna Omiecińska