II Polski Dzień Kanu „Nadwarciański Gród”

Drugi Polski Dzień Kanu nawiązuje do kanadyjskiego National Canoe Day. W środku Polski, w sercu Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, w nurcie rzeki Warty, obok namiotów pojawią się indiańskie tipi i razem z Indianami będzie można popłynąć kanu.
Zapraszamy 26-29 maja, przybywajcie całymi rodzinami.

 programie spływy na odcinku silnie meandrującej Warty, trasy rowerowe. Sprzęt będzie można wypożyczyć na miejscu. Będzie czas aby nauczyć się lub doskonalić technikę wiosłowania a także uczestniczyć w budowie kanu.
Zapraszamy także do udziału w konkursie multimedialnym „Moja navicula”. .

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

pwd. Anna Gajda

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *