„Harcerski Klub Fotograficzny zaprasza”

Jesteś harcerzem starszym, wędrownikiem lub instruktorem? Interesujesz się fotografią i robisz zdjęcia? Albo zawsze wydawało ci się to fajne i chciałbyś spróbować? Albo nigdy o tym nie myślałeś, ale właśnie teraz uznałeś, że warto zrobić coś więcej niż cykanie selfie z komórki?
Mamy dla ciebie propozycję – Harcerski Klub Fotograficzny

Nowa inicjatywa w naszym hufcu, skupiona dookoła sztuki fotografii. Będzie razem spotykać się, szkolić, jeździć na plenery, robić sesje fotograficzne i wiele innych działań. Nie musisz mieć profesjonalnego aparatu i być super fotografem – wystarczy, że masz chęć do działania!
Chcesz dołączyć – napisz na maila wojtaszek.piotrek@gmail.com i przyjdź na spotkanie w poniedziałek 15 września o godz. 18.00 w hufcu.

pwd. Piotr Wojtaszek

Post Author: Ania Omiecińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *